O nás

Jsme firma s více jak desetiletou tradicí.

Již od roku 1997 Vám naše firma Krby Olomouc poskytuje kvalitní Krby, Krbová kamna a moderní kachlová kamna. Za dlouhou dobu působení jsme našim zákazníkům zprostředkovaly stavby, při kterých byly realizovány jak venkovní krby, tak vnitřní krby, krbová kamna, a kachlová kamna vysoké kvality a moderního vzhledu.

Krby a kamna postavíme dle přání a představy každého zákazníka, ať se jedná o moderní krby, klasické krby, avantgardní krby nebo kachlová kamna v nadstandardním provedení. Veškerou dokumentaci a výkresy zpracováváme sami, od roku 2006 pak provádíme i 3D návrhy jak pro krby, tak pro kamna všech typů.

Pro posouzení stavby krbu a kachlových kamen zajistíme návštěvu našeho pracovníka přímo u zákazníka. Na základě zjištěných informací vypracujeme optimální návrh stavby krbu, krbové vložky nebo kachlových kamen. Pro lepší představu Vám může naše vzorková prodejna nabídnout fotoprezentace, kde Vám budou představeny ukázky naší realizace staveb krbů a kachlových kamen, jak z minulosti, tak i ze současných staveb krbů, krbových vložek a kamen.

Navštivte naší vzorkovou prodejnu, kde naleznete nejen ukázky realizace stavby krbů, krbová kamna, krbové vložky, ale také zajímavé a plně funkční kachlová kamna s hypokaustovým výměníkem.