Krby Rüegg

Dokonalé jako švýcarské hodinky.

Rüegg Neptun

Stejně jako Neptun, který se nachází na vnějším okraji naší sluneční soustavy, úroveň účinnosti krbu Neptun z Rüeggu je na vrcholu toho, co lze dnes dosáhnout. Mimořádnou účinnost lze dosáhnout pouze velmi pečlivou konstrukcí a dokončením spolu se sofistikovaným systémem přívodu vzduchu.

Jedná se o vlastnosti všech krbů Rüegg: Chceme vytěžit z cenné suroviny, kterou je dřevo, co největší část využitelného tepla spolu s útulností a bezpečnosti. Od roku 1955 jsme byli lídrem v tomto odvětví a v posledních desetiletích jsme při vývoji krbů připravili řadu průkopnických vynálezů. Rüegg je proto často kopírován, ale naštěstí se to málokdy podaří. Takže pokud se rozhodnete pro Neptuna z Rüeggu, bude to dobrá volba.

Díky štědrosti se krb hodí do široké škály různých návrhů obývacího pokoje. Jeho příjemně nenápadná a vkusná prezentace přináší vylepšené pod hodnocení. Padne Vám to. Mimochodem, oheň v Neptunu má zvláštní kouzlo s variantou tunelu. Je těžké si představit atraktivnější interiérový design nebo element pro rozdělení místností.

Napište nám

Máte dotaz? Rádi Vám odpovíme!